Kontakt | Verdal

Berg Økonomi ble etablert i 1986, og har gått fra 2 til 17 ansatte fordelt på avdelinger i Levanger og Verdal. Avdelinger fylt med høy kompetanse og bred erfaring innen regnskapsfaget. 

Nordåkeren 2,
7650 Verdal

Skriv til oss

Du må godta vår personvernerklæring for å kunne benytte kontaktskjemaet. Se vår personvernerklæring for mer informasjon.

Alternativt kan du kontakte oss pr. e-post eller telefon.

0
Oppstart
0
Ansatte
0
Rådgivere
0
Kunder

Ansatte i Levanger

Gunn-Kari Jermstad Haugbotn

Fagansvarlig Regnskap/Autorisert Regnskapsfører

918 39 975
gunn-kari@bergokonomi.no

Kristina Valbekmo Wisth

Autorisert Regnskapsfører

959 18 008
wisth@bergokonomi.no

Aage Rostad

Rådgiver

951 29 439
rostad@bergokonomi.no

Trude Haukå

Autorisert Regnskapsfører

908 83 327
trude@bergokonomi.no

Jan Mikal Halvorsen

Autorisert Regnskapsfører

406 26 174
jan-mikal@bergokonomi.no

Perihan Haldorsen

Autorisert Regnskapsfører

922 32 475
perihan@bergokonomi.no

Berte Sønsteby Aaseng

Regnskapsfører

909 44 518
berte@bergokonomi.no

Per Ivar Bakkenget

Rådgiver

922 60 372
bakkenget@bergokonomi.no

Frode Varslot Hagen

Styreleder

917 67 597
hagen@bergokonomi.no

Arild Berg

Styremedlem

95880809
berg@bergeiendom.as