Kontakt | Levanger

Berg Økonomi ble etablert i 1986, og har gått fra 2 til ca. 40 ansatte fordelt på avdelinger i Levanger, Verdal og Steinkjer. Avdelinger fylt med høy kompetanse og bred erfaring innen regnskapsfaget. 

Moafjæra 6i,
7606 Levanger

Skriv til oss

Du må godta vår personvernerklæring for å kunne benytte kontaktskjemaet. Se vår personvernerklæring for mer informasjon.

Alternativt kan du kontakte oss pr. e-post eller telefon.

0
Oppstart
0
Ansatte
0
Kunder

Ansatte i Levanger

Anders Ramberg

HR-Rådgiver

970 41 981
ramberg@bergokonomi.no

Kari Hynne Skjærpe

Leder HR

932 15 078
kari@bergokonomi.no

Siri Krokstad

Regnskapsfører

958 72 910
krokstad@bergokonomi.no

Maria Wilsgård Aurstad

Regnskapsfører

976 98 404
aurstad@bergokonomi.no

Julie Røhnebæk

Regnskapsfører

952 47 865
julie@bergokonomi.no

Jeanette Blekken Grøtte

Lønnsmedarbeider

414 94 268
grotte@bergokonomi.no

Gunn-Kari Jermstad Haugbotn

Fagansvarlig Regnskap/Autorisert Regnskapsfører

918 39 975
gunn-kari@bergokonomi.no

Kristina Valbekmo Wisth

Autorisert Regnskapsfører

959 18 008
wisth@bergokonomi.no

Aage Rostad

Rådgiver

951 29 439
rostad@bergokonomi.no

Jan Mikal Halvorsen

Autorisert Regnskapsfører

406 26 174
jan-mikal@bergokonomi.no

Perihan Demirel

Autorisert Regnskapsfører

922 32 475
perihan@bergokonomi.no

Berte Sønsteby Aaseng

Regnskapsfører

909 44 518
berte@bergokonomi.no

Per Ivar Bakkenget

Rådgiver

922 60 372
bakkenget@bergokonomi.no

Bjørn Tore Jørgensen

Rådgiver / Autorisert Regnskapsfører

400 18 294
jorgensen@bergokonomi.no

Elin M. Frisli

Fagansvarlig Skatt og Avgift

934 89 840
frisli@bergokonomi.no

Fredrik Holm Byre

Daglig leder/Samfunnsøkonom

995 85 792
byre@bergokonomi.no

Anita Skjørholm

Autorisert Regnskapsfører / Fagansvarlig lønn

476 01 856
skjorholm@bergokonomi.no

Tone Aglen

Regnskapsfører

900 15 531
aglen@bergokonomi.no

Helen Varslot Hagen

Regnskapsfører

950 58 759
helen@bergokonomi.no

Kristian Nordvik Bruset

Regnskapsfører

913 30 251
bruset@bergokonomi.no

Frode Varslot Hagen

Styremedlem

917 67 597
hagen@bergokonomi.no