Kontakt | Levanger

Berg Økonomi ble etablert i 1986, og har gått fra 2 til ca. 40 ansatte fordelt på avdelinger i Levanger, Verdal og Steinkjer. Avdelinger fylt med høy kompetanse og bred erfaring innen regnskapsfaget. 

Moafjæra 8i,
7606 Levanger

Skriv til oss

Du må godta vår personvernerklæring for å kunne benytte kontaktskjemaet. Se vår personvernerklæring for mer informasjon.

Alternativt kan du kontakte oss pr. e-post eller telefon.

0
Oppstart
0
Ansatte
0
Kunder

Ansatte i Levanger

Kristina Valbekmo Wisth

Autorisert Regnskapsfører

959 18 008
wisth@bergokonomi.no

Perihan Haldorsen

Autorisert Regnskapsfører

922 32 475
perihan@bergokonomi.no

Berte Sønsteby Aaseng

Regnskapsfører

909 44 518
berte@bergokonomi.no

Bjørn Tore Jørgensen

Autorisert Regnskapsfører/Avdelingsleder Levanger

400 18 294
jorgensen@bergokonomi.no

Elin M. Frisli

Fagansvarlig Skatt og Avgift

934 89 840
frisli@bergokonomi.no

Fredrik Holm Byre

Daglig leder/Samfunnsøkonom

995 85 792
byre@bergokonomi.no

Oddrun Kvålen

Rådgiver Eiendom/Siviløkonom

922 98 936
oddrun@bergokonomi.no

Anita Skjørholm

Autorisert Regnskapsfører

476 01 856
skjorholm@bergokonomi.no

Tone Aglen

Regnskapsfører

900 15 531
aglen@bergokonomi.no

Helen Varslot Hagen

Regnskapsfører

950 58 759
helen@bergokonomi.no

Kristian Nordvik Bruset

Regnskapsfører

913 30 251
bruset@bergokonomi.no

Frode Varslot Hagen

Styreleder

917 67 597
hagen@bergokonomi.no

Arild Berg

Styremedlem

95880809
berg@bergeiendom.as