Kontakt | Levanger

Berg Økonomi ble etablert i 1986, og har gått fra 2 til ca. 40 ansatte fordelt på avdelinger i Levanger, Verdal og Steinkjer. Avdelinger fylt med høy kompetanse og bred erfaring innen regnskapsfaget.

Besøksadresse
Moafjæra 6E,
7606 Levanger

Postadresse
Moafjæra 6F
7606 Levanger

Skriv til oss

Du må godta vår personvernerklæring for å kunne benytte kontaktskjemaet. Se vår personvernerklæring for mer informasjon.

Alternativt kan du kontakte oss pr. e-post eller telefon.

0
Oppstart
0
Ansatte
0
Kunder

Ansatte i Levanger

Fredrik Holm Byre

Daglig leder / Samfunnsøkonom

995 85 792
byre@bergokonomi.no

Bjørn Tore Jørgensen

Faglig Leder / Kvalitetsleder

400 18 294
jorgensen@bergokonomi.no

Kari Hynne Skjærpe

Leder HR

932 15 078
kari@bergokonomi.no

Anders Ramberg

HR-Rådgiver

970 41 981
ramberg@bergokonomi.no

Aage Rostad

Rådgiver

951 29 439
rostad@bergokonomi.no

Solrun Johanne Olsen

Statsautorisert Regnskapsfører

901 98 797
solrun@bergokonomi.no

Unni Nilsen Kristoffersen

Statsautorisert Regnskapsfører

416 40 655
kristoffersen@bergokonomi.no

Siri Krokstad

Regnskapsfører

958 72 910
krokstad@bergokonomi.no

Maria Wilsgård Aurstad

Regnskapsfører

976 98 404
aurstad@bergokonomi.no

Julie Røhnebæk

Regnskapsfører

952 47 865
julie@bergokonomi.no

Jeanette Blekken Grøtte

Lønnsmedarbeider

414 94 268
grotte@bergokonomi.no

Kristina Valbekmo Wisth

Statsautorisert Regnskapsfører

959 18 008
wisth@bergokonomi.no

Jan Mikal Halvorsen

Statsautorisert Regnskapsfører

406 26 174
jan-mikal@bergokonomi.no

Perihan Demirel

Statsautorisert Regnskapsfører

922 32 475
perihan@bergokonomi.no

Berte Sønsteby Aaseng

Regnskapsfører

909 44 518
berte@bergokonomi.no

Per Ivar Bakkenget

Rådgiver

922 60 372
bakkenget@bergokonomi.no

Elin M. Frisli

Fagansvarlig Skatt og Avgift

934 89 840
frisli@bergokonomi.no

Anita Skjørholm

Fagansvarlig lønn / Statsautorisert Regnskapsfører

476 01 856
skjorholm@bergokonomi.no

Tone Aglen

Regnskapsfører

900 15 531
aglen@bergokonomi.no

Helen Varslot Hagen

Regnskapsfører

950 58 759
helen@bergokonomi.no

Kristian Nordvik Bruset

Statsautorisert Regnskapsfører

913 30 251
bruset@bergokonomi.no

Frode Varslot Hagen

Styremedlem

917 67 597
hagen@bergokonomi.no