Kontakt | Steinkjer

Berg Økonomi ble etablert i 1986, og har gått fra 2 til ca. 40 ansatte fordelt på avdelinger i Levanger, Verdal og Steinkjer. Avdelinger fylt med høy kompetanse og bred erfaring innen regnskapsfaget. 

Bomvegen 3,
7725 Steinkjer

Skriv til oss

Du må godta vår personvernerklæring for å kunne benytte kontaktskjemaet. Se vår personvernerklæring for mer informasjon.

Alternativt kan du kontakte oss pr. e-post eller telefon.

0
Oppstart
0
Ansatte
0
Kunder

Ansatte i Steinkjer

Jonny Melting

Leder Landbruk, Autorisert Regnskapsfører

980 66 801
jonny@bergokonomi.no

Lise Edvardsen Lai

Avdelingsleder Forretning / Autorisert Regnskapsfører

476 38 344
lise@bergokonomi.no

Tore Rennan

Taksering og Eierskifte / Autorisert Regnskapsfører

995 72 961
rennan@bergokonomi.no

Aud Ranveig Wist Amdal

Autorisert Regnskapsfører

982 95 662
aud@bergokonomi.no

Kristin Ystgård Jenssen

Autorisert Regnskapsfører

488 45 335
jenssen@bergokonomi.no

Solfrid Melhus Gylland

Autorisert Regnskapsfører

982 42 984
solfrid@bergokonomi.no

Tom Arild Fossum

Autorisert Regnskapsfører

982 42 189
tomarild@bergokonomi.no

Pål Vesterdal

Regnskapsfører

926 07 844
paal@bergokonomi.no

Tore Strugstad

Autorisert Regnskapsfører

936 92 603
strugstad@bergokonomi.no

Åse Sivertsen Austmo

Autorisert Regnskapsfører

936 30 251
ase@bergokonomi.no

Kristin Stokke Folstad

Autorisert Regnskapsfører

988 84 850
folstad@bergokonomi.no

Wenche Westvik

Autorisert Regnskapsfører

940 15 836
wenche@bergokonomi.no

Wenke Aasenhuus

Autorisert Regnskapsfører

982 42 989
wenke@bergokonomi.no

Karl Jørgen Aanerud

Autorisert Regnskapsfører

412 00 357
karl@bergokonomi.no

Siv Guri Viken Strugstad

Autorisert Regnskapsfører

973 01 899
sivguri@bergokonomi.no

Kjetil Rotvold Solberg

Regnskapsfører

452 05 487
kjetil@bergokonomi.no

Gunn Odlaug Skei

Regnskapsfører

476 30 118
gunnodlaug@bergokonomi.no

Maren Revdal Melting

Regnskapsfører

979 53 766
maren@bergokonomi.no

Espen Aune

Regnskapsfører

481 06 446
espen@bergokonomi.no

Mariann Jønsson

Regnskapsfører

922 11 540
mariann@bergokonomi.no

Inna Mironova

Regnskapsfører

412 00 301
inna@bergokonomi.no